Посада:

старший викладач,
кафедра загальної фізики та фізики твердого тіла,
Фізико-математичний факультет,
корпус №7, 2-й поверх, аудиторія 205

Працює в КПІ з 1992 року

Викладає на факультетах: ММІ, ІТС, ХТФ
Дисципліни: Загальна фізика 

 

Освіта:

вища, Київський політехнічний інститут, спеціальність: фізика металів, випускник 1992 р.

Останні методичні праці: 

  • 1. Основні формули класичної механіки. Приклади розв’язування задач. Методичні вказівки з курсу загальної фізики - К: Видавець „Пугач О.В.”, 2006. - 48 с.

  • 2. Основні формули молекулярної фізики та термодинаміки. Приклади розв’язування задач. Методичні вказівкиз курсу загальної фізики - К: Видавець „Пугач О.В.”, 2006. - 32 с.

  • 3. Основні формули електростатики та фізики постійного електричного струму. Приклади розв’язування задач. Методичні вказівки з курсу загальної фізики - К: Видавець „Пугач О.В.”, 2006. - 48 с.

  • 4. Основні формули електромагнетизму. Приклади розв’язування задач. Методичні вказівки. з курсу загальної фізики - К: Видавець „Пугач О.В.”, 2006. - 36 с.

  • 5. Основні формули оптики. Приклади розв’язування задач. Методичні вказівки з курсу загальної фізики - К: Видавець „Пугач О.В.”, 2006. - 32 с.

    Пугач О.В. Дрозденко О.В Чижська Т.Г. 

  • 6. Основні формули атомної фізики, квантової механіки та фізики твердого тіла. Приклади розв’язування задач. Методичні вказівки з курсу загальної фізики - К: Видавець „Пугач О.В.”, 2006. - 32 с. укладачі: Пугач О.В., Анісімова О.В., Дрозденко О.В, Чижська Т.Г. 

Список наукових праць

 

Публічна лекція «ЦЕРН. Студентські програми»

1 грудня у Великій фізичній аудиторії НТУУ «КПІ» відбулася публічна лекція старшого викладача кафедри загальної фізики та фізики твердого тіла КПІ Тетяни Чижської на тему «ЦЕРН. Студентські програми».

Насамперед Тетяна Чижська розповіла про ЦЕРН – Європейський центр ядерних досліджень, який був заснований в 1954 році. Нині там працюють чотири великі колаборації, які налічують понад 10 000 науковців та інженерів зі всього світу, в тому числі й українські науковці, аспіранти та студенти. Це фахівці з найрізноманітніших науково-технічних напрямів.

Тетяна Чижська також розповіла про низку наукових досліджень, а також про студентські програми, що реалізуються в Європейському центрі ядерних досліджень, та про те, як долучитися до участі в них.