Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на 5 курсі триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Спеціальність 104 Фізика та астрономія оголошує набір на спеціалізацію Комп'ютерне моделювання фізичних процесів

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю?

Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня до 2 серпня та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня до 9 липня, другий етап – з 5 серпня до 9 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 104 Фізика та астрономія по спеціалізації «Комп’ютерне моделювання фізичних процесів»

ПРОГРАМА додаткового випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра спеціальності 104 Фізика та астрономія по спеціалізації «Комп’ютерне моделювання фізичних процесів»

ПРОГРАМА випробування з іноземной мови для вступу на освітню програму підготовки магістра

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра?

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня по 2 серпня та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня до 9 липня, другий етап – з 5 серпня до 9 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Більше інформації

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)

  • диплом бакалавра (оригінал та копії)

  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)

  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)

  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)

  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)

  • чотири фотографії

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.