*Шановні колеги!*

Бібліотека КПІ запрошує студентів, викладачів, науковців КПІ ім. Ігоря Сікорського та усіх охочих дослідників на семінар щодо роботи з базою аналітичних та статистичних даних *Statista*, що відбудеться *26 лютого 2019 р. о 15.00.*

У березні 2019 року Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського матиме можливість запропонувати дослідникам тестовий доступ до одного з провідних порталів статистичних даних у світі – Statista <https://www.statista.com/>.

А наразі для попереднього ознайомлення зі змістом ресурсу, інструментами для пошуку, аналізу та візуалізації даних у повсякденній діяльності дослідників, у процесі підготовки та написання наукових робіт запрошуємо на семінар.

Доповідач: Артур Вайноріс, представник компанії Statista.

Участь у семінарі безкоштовна.

Попередня реєстрація за посиланням

https://docs.google.com/…/1-8rSq3RMz3DRoXKNWJ6aL3MW3e_tgXpD…

Місце проведення: Бібілотека КПІ, 9 зала, 4 поверх,

м. Київ, проспект Перемоги, 37 Л.

Портал *Statista* пропонує користувачам інтуїтивно зрозумілий та інноваційний інструмент для дослідження кількісних даних та фактологічної інформації.

Ресурс містить понад *1 млн*. *статистичних даних* з понад 80 000 тем, з більш ніж 22 500 джерел, включаючи наукові дослідження, наукові журнали, офіційні повідомлення урядових організацій, торгові звіти, монографії та інші відповідні статистичні публікації.

Вміст платформи доступний чотирма мовами: німецькою, англійською, французькою та іспанською.

Ресурс охоплює:

- промислові макроекономічні дані з ключовими показниками ринкових тенденцій

- аналіз ринку цифрових технологій, споживчих ринків

- галузеві звіти (тренди, поточний стан, прогнози)

- економічні звіти, підкріплені статистикою.

Результати пошуку можна завантажувати, структурувати і використовувати інформацію в наукових роботах, дослідженнях, презентаціях.