Відкрита політехнічна лабораторія "Lampa"

Високотехнологічна лабораторія, відкрита для всіх зацікавлених, для вивчення сучасної електроніки, виконання досліджень, розробки проектів, виготовлення прототипів винаходів. Місце, де кожну креативну технічну ідею, можна втілити в життя, знайти однодумців й одержати професійну консультацію фахівців.

Адреса: зала №1 Бібліотека КПІ / KPI Library

Гуртожиток

На території університету розташовано 20 гуртожитків, в яких проживають понад 13 тис. студентів. Гуртожитки студмістечка за призначенням поділяються на 17 гуртожитків для одинаків, 2 сімейні гуртожитки та 1 гуртожиток для проживання аспірантів.

У студмістечку проведено локальну комп’ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету, яка є в кожному з гуртожитків.

Усі гуртожитки компактно розташовані в кампусі університету, який примикає до паркової зони (Солом'янський район м. Києва).

Гуртожитки для одинаків є коридорного типу та блочного типу. Кімнати розраховані на проживання 3-4 чоловік. В гуртожитках коридорного типу санвузли та кімнати з умивальниками розташовані на кожному поверсі в обох кінцях коридору.

Душеві розташовані на першому поверсі. На кожному поверсі знаходяться по дві кухні.

У кожному гуртожитку є робочі кімнати, де студенти мають можливість навчатися, проводити різні культурно-масові заходи та спортивні кімнати для занять спортом.

На території студентського містечка розташовані: студентська поліклініка, студентська їдальня на 800 місць, торгівельно-побутовий центр, аптеки, магазини, кафе, студентські клуби, дитячі та спортивні майданчики, а також відділення міліції та служби безпеки університету.

Гуртожиток ФМФ - 13 гуртожиток НТУУ "КПІ"

Адреса гуртожитку: 03057, Київ, вул. Металістів, 6/12

тел. 2049013

 

ПОЛОЖЕННЯ про оплату за проживання, комунальні послуги і експлуатаційно-господарські послуги у студентських гуртожитках Національного технічного університету України «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ імені ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО» для всіх категорій мешканців

Студентський простір Belka - це відкрита платформа для продуктивної роботи студентів, як індивідуальної так і командної. 

На базі нашого простору функціонує лекторій, проводяться конференції та хакатони. 

Ми знаходимося в 4-му залі Научно-технічної бібліотеки ім. Денисенка НТУУ "КПІ".

Дозвілля

Відпочинок із КПІ

У розпорядженні КПІшної спільноти є чотири бази відпочинку з максимальними зручностями: "Маяк", "Глобус", "Сосновий" та "Політехнік", які з настанням тепла готові прийняти відпочивальників. Остання, до речі, працює навіть узимку

За додатковою інформацією звертатися: корп. 1, кім. 102; тел. 204-95-88; 

Спорт в НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" - Спорт ФМФ 

В університеті затверджена і реалізується програма “Про організацію спортивно-оздоровчої роботи в НТУУ “КПІ”, яка має на меті підвищення рівня залучення студентської молоді до спортивно-оздоровчих заходів, покращення результатів виступів збірних команд університету на всеукраїнських змаганнях, підвищення рівня вмотивованості участі студентів у таких заходах.

Практичні заняття з 14 видів спорту проводяться один раз на тиждень для студентів І-ІІІ курсу. Студенти за власним бажанням обирають як вид спорту, так і викладача, що відповідає вимогам Болонського процесу. Студенти з вадами здоров'я займаються за спеціальними науково-обґрунтованими методиками на спеціальному медичному відділенні кафедри фізичної реабілітації.

В навчальну програму також входять заняття з греблі, регбі, стрільби з лука, футболу, які проводять викладачі кафедри спортивного вдосконалення.

Студенти НТУУ “КПІ” після занять мають можливість відвідувати секційні заняття з різноманітних видів спорту за пільговими цінами, завдяки студентському профспілковому комітету.

Щорічно відбувається спартакіада НТУУ "КПІ" з 18 видів спорту: плавання, легка атлетика, баскетбол, шахи, волейбол, футбол, настільний теніс, шейпінг, армспорт, бокс, гра го тощо. У КПІ проводяться міжнародні шахові турніри за участю видатних гросмейстерів світового класу, спільно з федерацією го – Кубок України з гри го, футбольний турнір між студентськими командами України та Польщі, Кубок ректора з футзалу серед студентських організацій НТУУ «КПІ» та багато інших важливих масштабних заходів.

Туристичні змагання «Лабіринт» традиційно проводяться на Київському морі двічі на рік.

Спортивні клуби КПІ

Масовими стали шаховий клуб та клуб з гри го, клуб підводного плавання "Атлантида", туристичний клуб "Глобус" та клуб "Папай".

Культура і мистецтво

Кіно 

Неможливо уявити, щоб у такому великому молодіжному колективі, як НТУУ “КПІ”, не виникали творчі об’єднання за захопленнями, адже повноцінне, змістовне проведення вільного від занять часу надає сил і наснаги для подальшого оволодіння науками. Так воно і є: середовище політехніків виховує талановитих творчих особистостей, яскраві творчі колективи протягом всього часу свого існування. У колективах художньої самодіяльності нині займаються більше трьох тисяч студентів і співробітників університету. П’ять колективів мають звання народних.

Інформацію про режим роботи колективів, умови відбору, тощо можна отримати у Центрі культури та мистецтв НТУУ “КПІ”,

тел. 204-83-26, 204-91-32

Запрошуємо студентів та співробітників КПІ  в колективи художньої самодіяльності:

 1. Народна академічна хорова капела;
 2. Народна капела бандуристів;
 3. Народний ансамбль народного танцю “Політехнік”;
 4. Народний ансамбль спортивного бального танцю “Стиль”;
 5. Народний естрадний комедійний театр аматорів “ЕТА”;
 6. Вокальна студія при Народній академічній хоровій капелі;
 7. Вокальна студія;
 8. Вокальний ансамбль естрадного співу “Сьоме почуття”;
 9. Ансамбль бального танцю викладачів та співробітників;
 10. Ансамбль сучасної хореографії (джаз);
 11. Ансамбль сучасного естрадного танцю “Lady style”;
 12. Ансамбль сучасної хореографії (хіп-хоп);
 13. Драматичний гурток;
 14. Студія живопису та графіки “Гармонія”;
 15. Ліга КВН НТУУ “КПІ”.

Одним з найцікавіших і масштабних культурних заходів, який традиційно проводиться в КПІ у жовтні і березні, є конкурс “Таланти КПІ”. Щорічно у ньому беруть участь понад 200 студентів, викладачів і співробітників університету, які представили близько 1,5 тисячі робіт у номінаціях “Живопис”, “Графіка”, “Декоративно-прикладне мистецтво”, “Вишивка”, а також “Комп’ютерна графіка” та “Фотографія”.

Довідки у картинній галереї Центра культури і мистецтв НТУУ «КПІ», к.201, т.204-91-35.

А Також багато цікавих заходів на факультеті, таких як Містер та Місс ФМФ