З метою професійної орієнтації та залучення найкращих випускників шкіл України до вступу до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” наказом ректора оголошено проведення Всеукраїнської олімпіади з фізики для абітурієнтів.

Переможцям олімпіади, які в 2020 році поступають до КПІ ім. Ігоря Сікорського, нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

Зокрема, це положення діє для спеціальності 104 Фізика та астрономія (Освітня програма: Комп’ютерне моделювання фізичних процесів ) на фізико-математичному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського (повний перелік спеціальностей зазначено на рис. до ВНЗ в 2020 році).

Нет описания фото.

Олімпіада проходить у два тури:

  • 29.02.2020 р.  - перший (заочний) тур

  • 16.05.2020 р.  - другий (очний) тур

Для участі в Олімпіаді необхідно до 28.02.2020 зареєструватись на участь в заочному турі. 

Очний тур відбудеться в КПІ ім. Ігоря Сікорського. До участі в очному турі допускаються учасники, які набрали не менше 75% балів від максимуму у заочному турі. Запрошення прийняти участь в очному турі надсилаються на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з фізики нараховуються тим учасникам Олімпіади, хто отримав не менше 90% балів від максимуму у очному турі.

Питання стосовно Олімпіади та її проведення надсилайте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном 095-743-48-72 або у чаті телеграм https://t.me/abit_fmf