Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на наступний рівень освіти. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на магістратурі триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Спеціальність 104 Фізика та астрономія оголошує набір на освітню програму Комп'ютерне моделювання фізичних процесів

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю?

Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня до 2 серпня та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня до 9 липня, другий етап – з 5 серпня до 9 серпня). Таких випробувань два – додаткове випробування (якщо ти не маєш диплому бакалавра за спеціальністю Фізика), вступне фахове випробування та іноземна мова

ПРОГРАМА додаткового випробування для вступу на програму підготовки магістра

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на програму підготовки магістра

ПРОГРАМА випробування з іноземной мови

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра?

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи з 1 липня по 2 серпня та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 5 липня до 9 липня, другий етап – з 5 серпня до 9 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Більше інформації

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)

  • диплом бакалавра (оригінал та копії)

  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)

  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)

  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)

  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)

  • чотири фотографії

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.