Перейти до контенту

Побутові питання

Право на поселення до гуртожитків університету надається здобувачам вищої освіти, які зараховані на навчання до університету і мають реєстрацію місця проживання за межами м. Києва.

Порядок поселення до гуртожитків здобувачів вищої освіти, які поселяються вперше:

  • отримати у сімейного лікаря довідку про стан здоров’я;
  • прибути до студмістечка в день, зазначений у виклику на поселення (для здобувачів 1 року навчання) або написати заяву щодо поселення, отримати візу-погодження відповідальної за поселення на факультеті/ в навчально-науковому інституті особи і прибути до студмістечка;
  • на підставі паспорта або ID-картки з додатком 13 (довідка про реєстрацію місця проживання) отримати ордер на поселення у паспортиста гуртожитку;
  • здобувачі (військовозобов’язані та призовники), які реєструють своє місце проживання у гуртожитку, повинні стати на військовий облік у військово-мобілізаційному відділі та у Солом’янському районному у м. Києві територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (РТЦКтаСП);
  • з ордером, довідкою від лікаря, відміткою Солом’янського РТЦКтаСП (для військовозобов’язаних і призовників) звернутися до завідувача гуртожитку для поселення;
  • у гуртожитку укласти Угоду з дирекцією студмістечка на проживання, ознайомитися з «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках КПІ ім. Ігоря Сікорського», правилами пожежної безпеки та техніки безпеки під підпис та оплатити проживання наперед, не менше ніж на місяць;
  • отримати перепустку до гуртожитку.

Абітурієнти, окрім зареєстрованих у м. Київ, можуть бути поселені до гуртожитків студмістечка університету (за наявності вільних ліжко-місць) на період подання документів для вступу, проходження вступних заходів (екзамени, творчі конкурси та ін.), підготовки для вступу (за обґрунтованої необхідності).

Порядок поселення абітурієнтів:

  • на підставі паспорта або ID-картки та заяви отримати у голови комісії з поселення відповідного факультету/навчально-наукового інституту направлення на поселення.
  • сплатити за проживання;
  • з направленням на поселення та квитанцією про сплату за проживання звернутися до завідувача визначеного у направленні гуртожитку для поселення.

Порядок поселення до гуртожитків КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2023/2024 н.р.

Поселення здобувачів буде проведено в наступні періоди:

• 28.08.2023 по 03.09.2023 – 1 курс бакалаврату та 2 курс магістратури;
• 1.09.2023 по 15.09.2023 – 2-4 курси бакалаврату;
• з дати наказу на зарахування до 15.09.2023 – 1 курс магістратури;
• з 25.09.2023 – аспіранти.

🔸 Враховуючи особливості освітнього процесу на факультетах/інститутах, поселення відбудеться згідно з рекомендаціями Рад з поселення факультетів/інститутів.

🔸 Здобувачам 1 курсу навчання мають надійти листи-запрошення на поселення з графіком заїзду та вказаним номером гуртожитку.

🔸 Здобувачі, які проживають в гуртожитку – залишаються на своїх місцях. Але переоформлюють документи на 2023-2024 н.р. у встановлений період поселення.

🔸 Здобувачі старших курсів, які не проживали раніше у гуртожитку, можуть бути направлені в ті гуртожитки, де є вільні місця. Узгодити логістику можна з відповідальними за поселення від факультетів/НН інститутів.

Інструкція з поселення 📋

Більше:

✔️ ЗАЯВА на поселення (подається в гуртожитку при оформленні документів)

Зворотній зв’язок : @kpi_studmisto_bot

Адреса гуртожитку № 13 КПІ ім. Ігоря Сікорського (ФЕЛ, ФМФ):
03057, Київ – 57, вулиця Михайла Брайчевського, 6/12 (колишня Металістів)

Гуртожиток коридорного типу. Душ на першому поверсі