Участь в науковому семінарі «Functional Spintronic Nanomaterials for Radiation Detection and Energy Harvesting»

25-27 вересня 2023 р. у КПІ ім. Ігоря Сікорського проходив міжнародний науковий семінар «Functional Spintronic Nanomaterials for Radiation Detection and Energy Harvesting», організований НН ІМЗ ім. Є.О. Патона спільно з університетом Кайзерслаутерна-Ландау (ФРН) за фінансової підтримки програми НАТО «Наука заради миру та безпеки».

29 визнаних фахівців у галузі спінтроніки та фізики магнітних наноматеріалів з 11 країн представили результати власних досліджень та взяли участь в обговоренні перспектив подальшої співпраці.

На семінарі від КПІ ім. Ігоря Сікорського було представлено дві доповіді: «Spin dynamics in sucrose-derived luminescent carbon dot-silica nanocomposites» (д.ф.-м.н. Дарія САВЧЕНКО, кафедра ЗФ та МФП) та «Supercritical propagation of nonlinear spin wave through an antiferromagnetic magnonic crystal» (д.ф.-м.н., проф. Оксана ГОРОБЕЦЬ, кафедра ЗФ та МФП).