Перейти до контенту

Лекція про космічне сміття в навколоземному просторі

Космічне сміття — це об’єкти, які становлять небезпеку для апаратів на орбіті Землі. Разом із запрошеною спікеркою, Юліаною Кузнєцовою, науковою співробітницею Головної астрономічної обсерваторії ми дізнаємося про загрозу, яку космічне сміття становить для супутників та космічних апаратів, а також для екологічного стану нашої планети.

Великі уламки або об’єкти космічного сміття, що містять на борту небезпечні матеріали, можуть представляти пряму небезпеку також і для Землі при їх неконтрольованому сході з орбіти, неповному згорянні в атмосфери Землі або випаданні на поверхню планети. Ми розглянемо причини виникнення космічного сміття, включаючи відпрацьовані ракетні ступені, втрачені частини супутників та об’єкти, що випадково залишилися в космосі. Ви також дізнаєтеся про наслідки зіткнень космічного сміття та можливі шляхи їх запобігання.

Дата заходу: 16 квітня, вівторок. Час заходу: 17:00 Локація: Науково-технічна бiблiотека ім. Г.І. Денисенка

Вхід вільний за попередньою реєстрацією. Вона є обов’язковою для всіх! Для відвідування бібліотеки потрібно мати при собі студентський квиток, перепустку або паспорт.