Webometrics (July 2024): КПІ — перший серед українських ЗВО

КПІ незмінно залишається лідером в Україні за рівнем присутності в Мережі. Загалом представленість у вебпросторі оцінювалась для більш ніж 12 тисяч університетів світу, серед яких 292 — з України. Рейтинг українських ЗВО — за посиланням

Webometrics Ranking of World Universities – найбільша на сьогодні система рейтингу світових ЗВО, що опрацьовує їхні вебіндикатори на основі незалежних, об’єктивних і відкритих даних в інтернет-мережі. Оцінюється інтеграція університетів в мережі Інтернет за трьома показникам: видимість, прозорість та якість.
Зокрема Webometrics враховує цитованість перших 310 профілів авторів у Google Scholar, не беручи до уваги 30 найкращих. У перші 310 профілів авторів у Google Scholar від КПІ ім. Ігоря Сікорського входять і викладачі кафедри загальної фізики та моделювання фізичних процесів:
52. Д.ф.-м.н., проф. Горобець Оксана Юріївна – 1354 цитувань
190. Д.ф.-м.н., доц. Савченко Дарія Вікторівна – 535 цитувань