2nd DESY Ukraine School in Summer 2024

Слідом за першою сесією в 2023, друга Українська Літня Школа DESY відбудеться влітку 2024 року паралельно/спільно з Літньою Студентською Програмою DESY 2024.

Починається 16 лип. 2024 р., 10:00

Закінчується 5 вер. 2024 р., 14:00

Школа надає можливість студентам, які навчаються в українських університетах, набути безпосередній дослідницький досвід у великій міжнародній лабораторії. Студенти запрошуються на 8-тижневе стажування до DESY в Гамбурзі або Цойтені та беруть участь у дослідженнях в одній з галузей, якими займаються в DESY:

• Photon science (генерація та взаємодія з речовиною високоенергетичних оптичних імпульсів)
  • Фізика елементарних частинок та прискорювачі
  • Астрофізика

Дослідницькі проекти будуть розділені на різні види діяльності: практична робота на детекторах або експериментальному обладнанні, аналіз даних, розробка програмного забезпечення, теорія та наукові обчислення. Детальніше про доступні види діяльності можна дізнатись тут.

Робота над проектом доповнюється комплексною лекційною програмою, адаптованою до ключових тем досліджень DESY.

Ми розуміємо, що для студентів-чоловіків існують обмеження на виїзд з України. Ми докладемо всіх зусиль, щоб забезпечити онлайн-програму для студентів-чоловіків, прийнятих до Української школи, які не зможуть отримати дозвіл військової адміністрації та особисто приїхати до DESY. Це буде зроблено за умови докладання максимальних зусиль, оскільки не всі проєкти будуть можливі в онлайн-формі.

[Poster in English] [Постер Українською]

Вимоги

Для отримання можливості стати учасником школи, ви маєте відповідати наступним вимогам:

• Бути студентом українського університету і до літа 2024 року завершити щонайменше 3 роки університетського навчання.
  • Ви не отримали ступінь магістра на момент початку школи
  • До участі запрошуються студенти будь-якого громадянства, які навчаються в українському університеті.
  • Добре знаєте англійську мову (єдина робоча мова Школи)

DESY з нетерпінням чекає на співпрацю з вами. З нашого боку ми пропонуємо:

• грошову компенсацію на добові витрати
  • проживання в DESY (гуртожиток)
  • принаймні часткове відшкодування витрат на проїзд

Учасники Української Літньої Школи DESY матимуть доступ до всіх подій та ресурсів Літньої Школи DESY 2024. Крім того, планується проведення спеціальних заходів, розроблених спеціально для Української Літньої Школи DESY.

Подати заявку:

Для подачі заявки на участь в Українській школі 2024, заповніть, будь ласка, онлайн форму. Прийом заявок розпочнеться у другій половині листопада.

Додаткову інформацію можна знайти на веб-сторінках Літньої Студентської Програми DESY, спільно з якою організується Українська Літня Школа DESY:

Будь-які питання можна надсилати на summie-org@desy.de або ukraine-school-org@desy.de

Більше інформації за посиланням: https://indico.desy.de/event/42315/